www.HolowanieWroclaw.pl

HOLOWANIE WROCŁAW

HOLOWANIE WROCŁAW I OKOLICE - TEL. 690 242 495


Zepsuty samochód, w czasie, gdy coraz więcej podróżujemy, a auta często są naszym narzędziem pracy, może być nie lada problemem. Zwłaszcza, gdy do usterki dojdzie w czasie odbywania podróży. Nie ma tu znaczenia, czy jest to wyjazd niedaleki, czy też trasa prowadząca daleko od domu. Problem z zepsutym samochodem zawsze jest dużym utrudnieniem dla kierowcy oraz generuje sytuacje stresowe.

Jako firma od wielu lat proponująca swoim klientom usługi z zakresu holowania samochodów i pomocy drogowej, możemy Państwu zaoferować szybką i profesjonalną obsługę. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w sytuacji usterki samochodu jest jego szybka naprawa. Dlatego po uzyskaniu informacji o tym, że nasz klient potrzebuje pomocy, staramy się jak najszybciej dotrzeć do miejsca zdarzenia oraz, jeśli to możliwe, naprawić usterkę na miejscu. W przypadku, gdy stan samochodu wymaga holowania oczywiście również się tym zajmiemy i odstawimy pojazd do odpowiedniego warsztatu.

    Autoholowanie i Pomoc drogowa Siechnice, Oława, Domaniów   Autoholowanie i Pomoc drogowa Siechnice, Oława, Domaniów   Autoholowanie i Pomoc drogowa Siechnice, Oława, Domaniów

Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Wrocławia oraz okolic tego miasta. Jeśli więc właśnie na tych terenach zdarzy się Państwu wypadek lub samochód po prostu się zepsuje, zapraszamy do kontaktu. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, w tym także lawetami i autami holowniczymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować państwu autoholowanie samochodów osobowych różnych marek.

 Jeśli szukają Państwo firmy, która:

  • jest odpowiedzialna,
  • oferuje usługi na najwyższym poziomie, 
  • na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów.

Z pewnością będą Państwo zadowoleni z naszych usług.