www.HolowanieWroclaw.pl

HOLOWANIE WROCŁAW

HOLOWANIE WROCŁAW I OKOLICE - TEL. 690 242 495


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Proponujemy państwu profesjonalne usługi z zakresu holowania i pomocy drogowej. Długoletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługi najwyższej jakości. Jeśli najważniejsze dla Państwa są takie wartości, jak:

  • odpowiedzialność, 
  • szybko udzielona pomoc drogowa, 
  • profesjonalizm, 
  • fachowa i miłaobsługa.

Z pewnością będą Państwo zadowoleni z naszych usług! Usługi z zakresu szeroko rozumianej pomocy drogowej nasza firma świadczy przede wszystkim na terenie Wrocławia oraz w okolicach stolicy Dolnego Śląska. Jednym z naszych atutów jest to, że na miejscu zdarzenia zjawiamy się bardzo szybko. Równie sprawnie udzielamy też pomocy na miejscu, a w razie gdy zachodzi taka konieczność, odholowujemy zepsuty samochód na warsztat.

     Autoholowanie Wrocław i okolice - Firma   Autoholowanie Wrocław i okolice - Firma   Autoholowanie Wrocław i okolice - Firma

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niekomfortową sytuacją jest ta, w której w trakcie podróży psuje się samochód. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby naprawa zepsutego auta przebiegała jak najszybciej. Jednocześnie udzielimy też wszelkiej pomocy osobom, których podróż została nagle przerwana przez usterkę.

Nasza firma dysponuje szeregiem aut holowniczych, których stan techniczny jest bardzo dobry. Na bieżąco sprawdzamy, czy nasze samochody są odpowiednio przygotowane do pracy. Dzięki posiadaniu odpowiedniego sprzętu, możemy zaoferować Państwu zarówno holowanie samochodów osobowych jak i dostawczych

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy oraz do korzystania z naszych usług.