www.HolowanieWroclaw.pl

HOLOWANIE WROCŁAW

HOLOWANIE WROCŁAW I OKOLICE - TEL. 690 242 495


W dzisiejszych czasach samochodów używamy bardzo często. Zdarza się jednak, że pojazdy te po prostu się psują. Czasami winne jest niespodziewane zdarzenie a drodze, innym razem nieprzewidziana usterka. Wiadomo przecież, że w długiej trasie stać się mogą różne rzeczy. W takiej sytuacji konieczna staje się pomoc specjalistów, którzy szybko przybędą na miejsce, by ocenić sytuację i od razu usuną drobną usterkę lub też odholują samochód do godnego zaufania warsztatu. Nasza firma od wielu lat świadczy swoje usługi związane z szeroko pojętą pomocą drogową. Z naszej pomocy skorzystało już wielu klientów, a ich entuzjastyczne opinie same za siebie mówią o wysokiej jakości naszych usług.

 Nasza firma od lat oferuje swoim klientom usługi z zakresu szeroko pojętej pomocy drogowej. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Do naszych największych atutów zalicza się przede wszystkim:

  •  odpowiedzialność, 
  • szybkie przybycie na miejsce zdarzenia,
  •  profesjonalizm,
  • szeroki zakres świadczonych usług.

    Autoholowanie i Pomoc drogowa Kobierzyce, Sobótka, Marcinowice   Autoholowanie i Pomoc drogowa Kobierzyce, Sobótka, Marcinowice   Autoholowanie i Pomoc drogowa Kobierzyce, Sobótka, Marcinowice

Dzięki doświadczonej załodze oraz dzięki temu, że dysponujemy odpowiednimi samochodami holowniczymi, jesteśmy w stanie udzielić pomocy zarówno właścicielom i kierowcom aut osobowych, jak i samochodów dostawczych.

 Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Dzięki temu dowiedzą się Państwo, jak szeroki zakres usług możemy zaproponować. Liczymy, że to przekona Państwa do wyboru właśnie naszej firmy. Profesjonalna obsługa klienta oraz jego zadowolenie to cele , które sobie stawiamy. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.